Gizlilik Politikası

Guvenlipazar.com'dan alışveriş yapan alıcılar tarafından paylaşılan bilgiler ve ödeme yapmak için guvenlipazar.com'a bildirdiği bilgiler guvenlipazar.com tarafından 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır.

Guvenlipazar.com.com yalnızca bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti durumunda açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturmada evvehediyelikesya.com kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili merciye sağlayabilir.

Kredi Kartı bilgileri; guvenlipazar.com'da kesinlikle saklanmaz, kredi Kartı bilgileri yalnızca tahsilat işlemi sırasında bilgileri ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletir ve provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası işeminden sonra  sistemden silinir.

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca guvenlipazar.com tarafından ürün teslimi ve bilgilendirme işlemleri için kullanılır. Bazı zamanlarda kampanya bilgileri, yeni çıkan ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında alıcı veya üyelere gönderilebilir.