Teslimat Politikası

Teslimat Süresi ve Sevkiyat

Alışveriş güvenliğini ön planda tutan guvenlipazar.com, sipariş verildiği zamandan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü yapmaktadır. Bu nedenle siparişinizin tedarik edilmesi ve kargolama aşamalarına gelmesi için siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin tutarlılığı ve doğruluğu onaylanması ve onay e-postası size gönderilmesi gerekmetedir.

Sipariş onayının sağlanmasından itibaren guvenlipazar.com.com internet sitesinden satın alınan ürün/ürünler 2 iş günü içinde alıcının teslimat adresine guvenlipazar.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketine verilip, kargolanır.

Stok dışı olan ürünler, tedarikçi veya üretici firma tarafından olumsuz bir durum bildirilmedikçe, 1-7 iş günü içinde tedariği sağlanarak kargoya verilmektedir.

Teslimatlar, hava veya yol durumuna göre gecikmeye uğrayabilir. Teslimatta kimlik belirtiniz.

Gizlilik açısından kargo paketi üzerinde veya faturada ürün ile ilgili herhangi bir detay bilgisi bulunmaz.

Hafta Sonu Teslimat

Hafta sonu teslimatları : cumartesi yarım gün olup, pazar günü teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Hataları

Kargo'dan teslim aldığınız sipariş paketinizi lütfen kargo görevlisi yanında açıp kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık,eksiklik veya hatalı durumda kargo görevlisine tutanak tutturunuz ve bizimle irtibata geçiniz. Kargo teslimatından sonra guvenlipazar.com'a bildirilecek nakliye hatalarından sorumluluk kabul edimeyecektir.

İade, Değişim, İptal Şartları

İade Süresi

guvenlipazar.com'dan satın alınan ürünler kullanılmadan, ürünü tahrip etmeden ve tekrardan satışı için herhangi bir zarar vermeden teslim tarihinden itibaren 14(on dört) iş günü içinde iade edilebilir.

İade, Değişim, İptal Şartları

- İade yapmak istediğiniz ürün ile  orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve bize iade nedenini içeren bir e-mail göndermeniz gerekmektedir.

- Tekrardan satış özelliğini kaybetmemiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak halde olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

- İadelerde sadece ürün bedeli müşteriye geri ödenir. Kargo bedeli müşteriye aittir. Satın alınan ürün eğer kargo bedava kapsamına giriyorsa kargo ücreti ödemiş olduğunuz ücretten düşer. Sadece defolu ürün değişimlerinde kargo ücreti guvenlipazar.com'a aiitir.

-Ürün nakliyesi(kargo) esnasında oluşmuş hasarlar varsa ürünü teslim almayıp guvenlipazar.com'a bilgi veriniz. Teslim alındıktan sonra beyan edilen iptal, iade, değişim talepleri reddedilecektir.

-Teslim Tarihinden itibaren 7(yedi) gün süre içinde iade nedeninizi belirten yazınızı info@guvenlipazar.com adresine mail atarak veya 0212 801 76 49 müşteri hizmetlerimizi arayarak onay kodu almanız gerekmektedir. Onay dışı gönderiler tarafımızca kabul edilmeyecektir.

-Siparişinizi teslimat işlemi öncesinde, iptal etmek istemeniz durumunda müşteri hizmetlerimize bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcisi siparişinizi iptal ederek, alışveriş ücretini eksiksiz olarak kredi kartınıza iade edecektir.

-Siparişinizin sevkiyat sonrası iptali durumunda, info@guvenlipazar.com adresine iptaliniz ile ilgili e-posta atarak bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Siparişiniz kargo firmasından geri çağırılarak, elimize ulaştığından sipariş tutarı kargo ücreti düşülerek alışveriş yapılan kredi kartına iade edilir.

Kapıda Ödeme 

guvenlipazar.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde dilerseniz ödemeyi ürün teslimindede yapabilirsiniz.

Kapıda ödemelerde ödemeyi nakit ya da kredi kartı tek çekim ile kargo görevlisine yapabilirsiniz.

Ürün tesliminde yaptığınız ödemelerde, kargo şirketinin kargo ücretinden bağımsız olarak şirketimizden tahsil ettiği kapıda ödeme bedeli 6,90 TL siparişinize yansıtılmaktadır.

Kapıda ödeme yöntemini kullanarak sipariş veren müşterilerimizden telefonda onay alındıktan sonra ürünleri adresine kargolandığı halde herhangi bir neden göstermeksizin kargosunu teslim almayan müşterilerilerin bir kez daha kapıda ödeme opsiyonu kullanmalarına izin verilmez. Sadece siteden kredi kartı ile alışveriş yapmalarına izin verilmektedir. Kapıda ödeme olarakgerçekleştirilen siparişleri iptal edilir.